REKLAMA

Macierewicz: z Brukseli płynie wiele dobrego, szkoda że nie do nas

  • Autor: TM
  • 07 października 2015 12:20
Macierewicz: z Brukseli płynie wiele dobrego, szkoda że nie do nas Ci którzy nami rządzili, mówili wprost "polskość to nienormalność" – stwierdził polityk PiS.

Już 25 października zła władza odejdzie. To są jej ostatnie chwile - mówił w Łęczycy wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości Antoni Macierewicz.

Ocenił też 8 lat rządów Platformy Obywatelskiej.

"Polskość to nienormalność"

Obawiam się, jaka będzie przyszłość narodu. Ci którzy nami rządzili, mówili wprost "polskość to nienormalność". Z Brukseli płynie bardzo wiele dobrego, szkoda że nie do nas - powiedział.

Macierewicz poruszył też kwestię dopłat do produkcji rolnej, które wciąż nie sa na takim poziomie, jak w bogatych państwach UE, programu modernizacji polskiej armii, w tym zakupu śmigłowców czy też preferencyjnego traktowania sklepów wielkopowierzchniowych.

Wsparcie dla kandydata

Jak pisze "Dziennik Łódzki" polityk chwalił natomiast prezydenta Andrzeja Dudę oraz Grzegorza Schreibera, którego przedstawił jako jednego z najważniejszych polityków PiS-u.

Przez Grzegorza Schreibera przechodzą wszystkie projekty ustaw i to on je sprawdza, a potem czuwa nad wszystkimi głosowaniami. Bez niego ta maszyneria nie mogła by działać. Żaden szczegół mu nie umknie - stwierdził Antoni Macierewicz.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA