REKLAMA

Małgorzata Wassermann: W czwartek komisja śledcza przegłosuje listę kolejnych świadków ws. Amber Gold

  • Autor: PAP/JS
  • 22 września 2017 17:42
Małgorzata Wassermann: W czwartek komisja śledcza przegłosuje listę kolejnych świadków ws. Amber Gold Sejmowa komisja śledcza ds. Amber Gold zbierze się w czwartek (28 września), na zamkniętym posiedzeniu (fot.twitter.com/KancelariaSejmu)

Sejmowa komisja śledcza ds. Amber Gold zbierze się w czwartek (28 września), na zamkniętym posiedzeniu, podczas którego przegłosuje listę kolejnych świadków, tym razem związanych z policją i służbami specjalnymi - poinformowała przewodnicząca komisji Małgorzata Wassermann (PiS).

"W czwartek, podczas zamkniętego posiedzenia komisji, będziemy głosować w sprawie kolejnych świadków - z policji i służb specjalnych. Będą to świadkowie wynikający z materiału, którym na obecną chwilę dysponujemy" - powiedziała Wassermann.

Zaznaczyła, że "będzie to głosowanie niepełne", gdyż komisja nie mam pełnego materiału sprawy i kiedy go otrzyma, będą prawdopodobnie zgłaszani i głosowani kolejni świadkowie z tej grupy.

Czwartkowe posiedzenie komisji zaplanowano na godz. 16.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA