REKLAMA

Marcin Kierwinski z PO: Oczekuję od premiera konkretów, nie nowych obietnic

 • Autor: Katarzyna Walterska
 • 13 grudnia 2017 08:57

Premier Morawiecki powiedział mało konkretów. Przeczytał przemówienie, które ktoś dla niego napisał. To było bardziej przemówienie Jarosława Kaczyńskiego - powiedział w rozmowie z serwisem Parlamentarny.pl Marcin Kierwinski, poseł PO.- W sprawach gospodarczych - zdaniem posła PO - również było wiele obietnic. - Problem premiera Morawieckiego polega na tym, że on już wiele obietnic składał. Obiecywał samochody elektryczne, modernizację kolei, mówił bardzo dużo o Centralnym Porcie Lotniczym i to są ciągle obietnice. Żadnych konkretów, żadnego realnie zakończonego projektu. Oczekuję od premiera nie nowych obietnic tylko konkretów - stwierdził poseł komentując wygłoszone w sejmie 12 grudnia expose Mateusza Morawieckiego.

Polecamy: Rząd Mateusza Morawieckiego otrzymał wotum zaufania

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (7 komentarzy)

 • ANNA 2017-12-13 21:58:26
  Macie okazję milczeć. Nikogo nie obchodzi, czego WY oczekujecie. My oczekujemy, zebyście przestali szkodzić Polsce. Mamy nadzieję, że wasze krzyki "będziecie siedzieć" wreszcie ziszczą się w stosunku .. do was.
 • antoniantczak 2017-12-13 19:36:07
  Hipokryzja PO do kwadratu,ba do 6 potegi.Od 8 lat interesem Po to wygrać wybory poprzez manipulacje i kłamstwa w celu żerowania na narodzie. ..słowa agenta stasi tuska - wygraliśmy. teraz paliwo może być nawet po 7 zł...Cała Po to niemiecka agentura działająca na szkodę naszej ojczyzny.Propaganda zrobiła swoje. Panie kerwiński pan i pana parta niczego dobrego nie uczyniliście dla narodu.Nawet dziś wywrotowcy finansowani przez sorosa ,merkel,putina odbierają raporty jak wyszła zadyma.Do obejrzenia na you tube filmik s posłem święcickim.
 • pełowskiedziady 2017-12-13 15:54:44
  Potęgi gospodarcze świata budują swój dobrobyt na wykorzystywaniu taniej siły roboczej w krajach trzeciego świata oraz jak np. w polsce do 2015 r. korzystaniu ze zwolnień podatkowych oferowanych im przez skorumpowanych polityków.
 • :-) 2017-12-13 14:02:11
  Do Tylko konkretów brak...: Typowe gadanie komucha leniucha. Chcesz za nic dostawać kasę od państwa i iść na emeryturę w wieku 60 lat. Nie tak budują swój dobrobyt potęgi gospodarcze świata. Tak działał Grecja, która dzięki temu zbankrutowała. Praca jest podstawą ekonomii każdego państwa a niechęć do pracy i rzucanie ochłapów leniwej tłuszczy w zamian za poparcie jest podstawa wielu dyktatur.
 • Tylko konkretów brak... 2017-12-13 13:37:54
  W dwa lata właściwie zlikwidowano biedę młodych rodzin z dziećmi; udręczone długim bezrobociem kobiety po 60-tce przeszły na emeryturę, bezrobocie jedno z niższych w Unii Europejskiej - tylko konkretów brak...
 • Policzmy Głosy 2017-12-13 11:42:41
  Ty tłusty pełowski (...) z pzpr owskiego ojca. Dostaniesz konkrety. Z całą starannością. na metr w głąb
 • toja. 2017-12-13 10:35:59
  Oczekuję od pana Morawieckiego że nie będzie dup lizał wszystkim niemieckim szpiegom! Bo jeszcze jestem ja elektorat!REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA