REKLAMA

Marek Kuchciński: Rządzący i opozycja nie pracują dla siebie, tylko dla Polski

  • Autor: PAP/AT
  • 14 grudnia 2017 13:41
Marek Kuchciński: Rządzący i opozycja nie pracują dla siebie, tylko dla Polski W Sejmie odbyło się spotkanie opłatkowe (fot.twitter.com/KancelariaSejmu)

Podczas spotkania opłatkowego w Sejmie marszałek Senatu Stanisław Karczewski podziękował pracownikom Sejmu i Senatu za dobrą pracę. - Jesteście dla nas filarem i bardzo jesteśmy wdzięczni za waszą pracę - podkreślił.

• Powinniśmy pamiętać, że rządzący oraz opozycja nie pracują dla siebie, ale dla Polek, Polaków i Polski - mówił podczas opłatkowego spotkania w Sejmie marszałek Senatu Stanisław Karczewski.

• Marszałek Sejmu Marek Kuchciński życzył wszystkim sukcesów w działalności publicznej.

• Marszałek podziękował także wszystkim pracownikom Sejmu i Senatu.

Marszałek Sejmu Marek Kuchciński podczas spotkania powiedział, że Boże Narodzenie to szczególny czas, a spotkanie opłatkowe to dobra tradycja. "Życzę państwu sukcesów w działalności publicznej w życiu osobistym, przyjaźni, utrzymania tych dotychczasowych osiągnięć i sukcesów na czas następny" - powiedział.

Marszałek Senatu Stanisław Karczewski podziękował wszystkim pracownikom Sejmu i Senatu za dobrą pracę. "Jesteście dla nas filarem i bardzo jesteśmy wdzięczni za waszą pracę" - podkreślił.

"Powinniśmy pamiętać o tym, że wszyscy - i my, którzy rządzimy, i opozycja, nie pracujemy dla siebie. Pracujemy dla Polek, pracujemy dla Polaków, pracujemy dla Polski. A tak naprawdę pracujemy dla naszych dzieci, dla naszych wnuków" - mówił.

Życzę państwu sukcesów w działalności publicznej w życiu osobistym, przyjaźni, utrzymania tych dotychczasowych osiągnięć i sukcesów na czas następny - powiedział marszałek Sejmu Marek Kuchciński podczas spotkania opłatkowego (fot.twitter.com/KancelariaSejmu)

Odnosząc się do historii Polski powiedział, że święta Bożego Narodzenia w okolicznościach "beznadziejnych dawały nadzieję", a dzisiejsze święta znowu łączą się z nadzieją. "Na budowanie Polski sprawiedliwej, Polski zasobnej, Polski prawej; Polski, gdzie przy stołach nie powinno być kłótni, gdzie powinniśmy ze sobą rozmawiać i dyskutować" - podkreślił marszałek Senatu.

Złożył też życzenia parlamentarzystom, pracownikom Sejmu i Senatu oraz dziennikarzom. "Życzę dobrych świąt, błogosławionych świąt, wytchnienia, odpoczynku, radości, którą niesie obcowanie z rodziną" - mówił.

Kardynał Kazimierz Nycz powiedział podczas spotkania, że polityka to "roztropna troska o dobro wspólne". "To jest tak piękna definicja, że się może czasem naszej codziennej rzeczywistości wydawać wręcz idealistyczną, niemożliwą, ale tak ją widział papież" - zaznaczył.

"Niech pan Bóg wspiera, niech pan Bóg błogosławi, niech daje pokój i niech daje te wszystkie postawy, które wynikają z tego, co się wydarzyło w Betlejem" - mówił Nycz.

Podczas spotkania zorganizowanego w holu głównym gmachu Sejmu kolędy śpiewał zespół "Mazowsze". Parlamentarzyści, którzy brali udział w spotkaniu, podzielili się opłatkiem.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA