REKLAMA

Marek Suski: W czwartek pierwsze posiedzenie komisji ds. B. Misiewicza

  • Autor: PAP/JS
  • 12 kwietnia 2017 16:33
Marek Suski: W czwartek pierwsze posiedzenie komisji ds. B. Misiewicza Marek Suski, poseł PiS. (fot.wikipedia.org/CC BY-SA 3.0 PL)

W czwartek (13 kwietnia) w godzinach przedpołudniowych odbędzie się pierwsze posiedzenie komisji ds. zbadania zarzutów stawianych Bartłomiejowi Misiewiczowi - poinformował członek komisji, poseł PiS Marek Suski.

"Poprosimy Bartłomieja Misiewicza o złożenie wyjaśnień przed komisją" - dodał Suski.

Suski pytany, czy komisja zamierza wezwać do złożenia wyjaśnień również inne osoby, Suski odpowiedział, że komisja przewiduje przesłuchanie kolejnych osób.

"W tej chwili mogę potwierdzić pana Misiewicza, natomiast co do innych osób jeszcze nie mogę potwierdzić" - dodał Suski.

W skład komisji, oprócz Marka Suskiego, wejdą: Mariusz Kamiński i Joachim Brudziński. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • love macierewicz end miś 2017-04-12 20:33:15
    przewodniczącym komisji zostanie niejaki Macierewicz, i osądzi czy media kłamią, czy tez media kłamią, będzie to bezprecedensowe starcie komicji pod przewodnictwem .... z oszukańczymi, niemieckimi, żydowskimi, ruskimi i cyklistów mediami, czego i wam ciemnogrodzie życzę.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA