REKLAMA

Marek Ziółkowski spotkał się z wiceministrem spraw zagranicznych Turkmenistanu

  • Autor: AT
  • 23 września 2016 12:00
Marek Ziółkowski spotkał się z wiceministrem spraw zagranicznych Turkmenistanu Spotkanie wiceministra Marka Ziółkowskiego z wiceministrem spraw zagranicznych Turkmenistanu (fot. M.Jasiulewicz/msz.gov.pl)

20 września wiceminister Marek Ziółkowski spotkał się z pierwszym wiceministrem spraw zagranicznych Turkmenistanu Vepą Hadżijewem.

Konsultacje służyły podtrzymaniu dwustronnego dialogu politycznego. Podczas rozmów omówiono najważniejsze kwestie wzajemnych relacji oraz sytuację bezpieczeństwa w regionie Azji Centralnej.

Rozmówcy wymienili propozycje wizyt w ramach kontaktów bilateralnych na najbliższy rok oraz umów możliwych do podpisania w końcu 2016 r. Wiceminister Marek Ziółkowski podkreślił znaczenie przeprowadzenia w IV kwartale br. w Warszawie I posiedzenia Polsko-Turkmeńskiej Komisji Międzyrządowej do spraw Współpracy Gospodarczej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA