REKLAMA

Mateusz Morawiecki spotka się z Angelą Merkel. Wyznaczono termin

  • Autor: PAP/JS
  • 24 stycznia 2018 16:04
Mateusz Morawiecki spotka się z Angelą Merkel. Wyznaczono termin Światowe Forum Ekonomiczne w Davos odbywa się w dniach 23-26 stycznia (fot. Kancelaria Premiera/twitter)

Podczas Światowego Forum Ekonomicznego w Davos premier Mateusz Morawiecki otrzymał zaproszenie na spotkanie z kanclerz Niemiec Angelą Merkel; rozmowa odbędzie się 15 lutego w Berlinie - wynika z informacji uzyskanych w Centrum Informacyjnym Rządu.

Ostatnie spotkanie szefa polskiego rządu z kanclerz Niemiec miało miejsce w kwietniu ubiegłego roku w Hanowerze. Angela Merkel wraz z Beatą Szydło otworzyły wówczas Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Technologii Przemysłowych.

Wcześniej, w lutym, kanclerz Merkel spotkała się z polską premier podczas wizyty w Warszawie.

Premier Morawiecki przebywa w Davos na Światowym Forum Ekonomicznym od wtorku (23 stycznia). Bierze tam udział debatach dotyczących przyszłości Europy oraz spotyka się z szefami rządów i państw.

Światowe Forum Ekonomiczne w Davos odbywa się w dniach 23-26 stycznia.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA