REKLAMA

MF: już dzisiaj kolejne losowanie nagród - szansa na notebooka lub tablet

  • Autor: Parlamentarny.pl (AS)
  • 27 listopada 2015 14:36
MF: już dzisiaj kolejne losowanie nagród - szansa na notebooka lub tablet  Kolejne nagrody od Ministerstwa Finansów (fot. pixabay.com)

Dziś Ministerstwo Finansów, już drugi raz w tym miesiącu, rozlosuje nagrody. Uczestnicy Narodowej Loterii Paragonowej mają szansę na wygranie sześciu notebooków Lenovo ThinkPad i pięciu tabletów iPad Air 2. W losowaniu wezmą udział paragony fiskalne zarejestrowane w październiku na stronie loterii – poinformowało Ministerstwo Finansów.

- Narodowa Loteria Paragonowa to akcja edukacyjna Ministerstwa Finansów, która ma uświadomić Polakom jak ważna jest ich rola w kształtowaniu uczciwego obrotu gospodarczego i promować uczciwą konkurencję między przedsiębiorcami. Dlatego nagradzamy tych, którzy zachowują się odpowiedzialnie i biorą paragony lub proszą o nie w sytuacji, gdy sprzedawca sam ich nie wręcza – tłumaczy Ministerstwo.

W pierwszym losowaniu, które odbyło się 16 listopada, zwycięzca – pan Adam z Lęborka – swój paragon wymieni na Opla Astrę. Pozostałe wylosowane osoby (mieszkańcy Białegostoku i Bydgoszczy) wygrały multimedialny tablet iPad Air 2. Teraz wartościowy sprzęt elektroniczny – nowoczesne notebooki i iPady – trafią do kolejnych jedenastu uczestników loterii.

Podczas pierwszego miesiąca loterii Polacy zarejestrowali blisko 17 milionów paragonów fiskalnych, z czego prawie 375 tys. to paragony z branży: fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne, która jest pierwszą z czterech branż premiowanych w loterii.

Wyniki dzisiejszego losowania będą dostępne na stronie loteriaparagonowa.gov.pl/wyniki dzisiaj ok. godz. 16. Losowanie będzie można także obejrzeć na kanale YouTube loterii paragonowej.

Aby wziąć w loterii, wystarczy mieć ukończone 18 lat i paragon fiskalny na minimum 10 zł oraz zarejestrować go na stronie loterii paragonowej.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA