REKLAMA

Michał Jach: Próba włamania do mojego biura to akt wandalizmu

  • Autor: PAP/JS
  • 18 stycznia 2018 22:49
Michał Jach: Próba włamania do mojego biura to akt wandalizmu "Martwię się o swoich współpracowników; kilka tych osób w różnych biurach pomaga mi" - zaznaczył Jach. (fot. facebook)

Próba włamania do mojego biura w Gryficach (Zachodniopomorskie) to przypuszczalnie akt wandalizmu – powiedział poseł PiS Michał Jach. Według niego może chodzić o działanie przeciwko jego osobie lub PiS.

"To nie wyglądało na chęć wejścia do środka, ponieważ to jest filia biura, więc tam nie ma tych najcenniejszych rzeczy czy dokumentów, które mogłyby interesować jakiegoś złodzieja" - powiedział Jach.

"Złodzieje nie włamują się w ciemno do nierozpoznanego pomieszczenia. Oni to robią w sposób profesjonalny i dlatego nasuwa się podejrzenie, że był to akt wandalizmu przeciwko mojemu biuru, być może przeciwko mnie, może mojej partii, ale to nie wygląda na przypadkowe działanie" - dodał poseł PiS.

"Martwię się o swoich współpracowników; kilka tych osób w różnych biurach pomaga mi" - zaznaczył Jach. "To powoduje, że będę musiał przedsięwziąć jakieś działania, żeby ich zabezpieczyć. Nie darowałbym sobie, gdyby któremuś z nich zdarzyła się krzywda" - podkreślił poseł.

W czwartek (18 stycznia) w godzinach wieczornych przy próbie wejścia do biura Jacha w Gryficach asystentka posła zauważyła, że drzwi do biura są uszkodzone i nie da się ich otworzyć. Według niej, do biura próbowano się włamać.

Na miejsca została wezwana policja. Z jej wstępnych informacji wynikało, że nie doszło do włamania do biura i jego penetracji. Funkcjonariusze prowadzili na razie czynności pod kątem uszkodzenia mienia.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Madera 2018-01-19 08:54:18
    Tak....tak wygląda wasze poparcie ! Ha,ha,ha,ha,....oto jak kłamstwo i samouwielbienie wychodzi na wierzch !POLACY WAS ZŁODZIEJE I OKUPANCI NIENAWIDZĄ, BEZKARNI PRZESTĘPCY ,RASIŚCI, WSPIERAJĄCE MORDERCÓW NARODU POLSKIEGO ZA POLAKÓW PIENIĄDZE ! Won do Ukrainy, Israel ,bo tam są nasze pieniądze i wasze serca wynocha z POLSKI OKUPACYJNE HIENY! Bardziej cenicie Hitlera niż POLAKÓW po 75 latach wy zaczynacie rzucać jednorazowe słowa o bohaterstwie Polaków ale to wy jesteście pępkami Świata ! Not o powiedzcie ŚWIATU CO ZROBILIŚCIE DO TEJ PORY POLAKOM POZBAWIAJĄC ICH CYWILIZACYJNEGO ŻYCIA !!! POWIEDZCIE ŚCIERWA KIM JESTEŚCIE RASISTOWSKIE ŚMIECIA......PREZYDENT KTÓRY WYZYWA POLAKÓW OD MORDERCÓW I FASZYSTÓW......JAK WAM NIE WSTYD ! A teraz ŻADAMY DOWODU,ŻE TO POLACY MORDOWALI ŻYDÓW I TO W KAŻDYM PRZYPADKU, BEZ WYBIEGÓW ŚCIERWA , UPUBLICZNIENIA BADAŃ Dr.DARIUSZA RATAJCZAKA....EKSHUMACJI GROBÓW ŻYDÓW W JEDWABNEM.....I NIE MA PRZESZKÓD BO EKSHUMOWALIŚCIE OFIARY SMOLEŃSKIE RÓWNIEŻ ŻYDÓW ! Więc nie ma przeszkód, a chcemy prawdy KŁAMCY, OSZCZERCY, I OSZUŚCI ! Teraz chcecie jeszcze odszkodowań dla Polaków Hieny?! Już zacieracie swoje brudne złodziejskie łapska, dzieci namawiacie do waszego oszustwa ?! Won ŻYDZI Z POLSKI WYNOCHA ZŁODZIEJE ! Nie ma ani jednego Polaka, który by zwracał się o te reparacje są jedynie ŻYDZI , OHYDNIE ŚCIERWA RABUJĄCE NARÓD POLSKI !REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA