REKLAMA

Michał Kamiński o Grzegorzu Schetynie. "Ma charyzmę"

  • Autor: GP
  • 01 lutego 2016 09:15
Michał Kamiński o Grzegorzu Schetynie. "Ma charyzmę" Zdaniem Kamińskiego Grzegorz Schetyna dobrze wróży PO. (fot. twitter.com)

• Były polityk PiS, a obecnie spindoktor PO Michał Kamiński ocenił osobę Grzegorza Schetyny, jako nowego lidera formacji.
• Polityk wyraził się pozytywnie o nowym liderze największej partii opozycyjnej. Podkreślił jego charakter i doświadczenie.
• Zastrzegł jednocześnie, że sam nie oddałby na niego głosu.

W poniedziałkowy poranek (1 lutego) na antenie rozgłośni radiowej Radia Zet dzielił się swoimi komentarzami Michał Kamiński. Polityk, obecnie związany z Platformą Obywatelską ustosunkował się do zmiany lidera partii i do osoby Grzegorza Schetyny. Zapytany o charyzmę polityka ocenił:

- Myślę, że ma (charyzmę - red.) Jeśli ktoś jest tyle lat w polityce, w końcu dochodzi do szefostwa największej partii opozycyjnej w Polsce, to znaczy, że ma poważne kwalifikacje polityczne - wyraził się pozytywnie Kamiński. - Różne są typu charyzmy. Grzegorz Schetyna jest takim twardym zawodnikiem. Dzisiaj Polska potrzebuje twardego zawodnika na czele opozycji - konstatował.

Zapytany o to, czy sam oddałby głos na nowego lidera wyznał, że prawdopodobnie by tego nie zrobił. Z drugiej strony widzi twardy charakter i doświadczenie, tym samym wróży dobrą przyszłość PO pod nowym kierownictwem.

Przeczytaj analizę podatku bankowego.

- Jeżeli życzy się dobrze polskiej demokracji, to trzeba życzyć dobrze Platformie, czyli Grzegorzowi Schetynie - mówił Kamiński.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • lev-y 2016-02-01 09:39:27
    Kamiński jak większość obywateli popiera zasadę "każda sroczka swój ogonek chwali" Po co pytać o zdanie partyjnych oni zawsze powiedzą to samo????REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA