REKLAMA

Mieszkanie plus. Szydło: To zobowiązanie wyborcze PiS, które wypełniamy

  • Autor: GP/PAP
  • 12 października 2016 12:12
Mieszkanie plus. Szydło: To zobowiązanie wyborcze PiS, które wypełniamy Program Mieszkanie plus ruszył w całym kraju. (fot.:twitter.com/premierrp)

• W Katowicach premier Beata Szydło i wicepremier, minister rozwoju Mateusz Morawiecki zainaugurowali program Mieszkanie plus.
• Premier zapewniła, że ta obietnica PiS będzie zrealizowana. Zakłada ona, że Polacy będą mieli własne mieszkanie.
• Inauguracja miała miejsce w środę (12 października).

- W siedemnastu miastach powstaną mieszkania w ramach  inicjatywy Mieszkanie plus - mówiła w Katowicach premier Beata Szydło. - To jest kolejne zobowiązanie, które wypełniamy. Premier zapewniła, co stało się maksymą przedstawicieli rządu, że Mieszkanie plus nie będzie mieć ograniczeń. - Rozpoczynamy wielki program mieszkaniowy dla wszystkich Polaków, którzy chcą mieć własne mieszkanie - mówiła polityk.

Po premier mówił wicepremier Mateusz Morawiecki.

- Wierzymy, że tym, kluczowym programem uruchamiamy nieruszone jeszcze pokłady energii społecznej i energii gospodarczej - mówił minister rozwoju i finansów. - Rozwinie on gospodarkę, oraz przysłuży się społeczeństwu.

Więcej o konferencji premier i wicepremiera przeczytasz tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA