REKLAMA

Miller: daliśmy się kupić, teraz jestem zażenowany

  • Autor: Parlamentarny.pl (AS)
  • 16 stycznia 2016 10:30
Miller: daliśmy się kupić, teraz jestem zażenowany Informacje o zamachu stanu to "bzdura" (fot. sld.org.pl)

To była transakcja wiązana. - Nam się wtedy wydawało, że to jest wspaniały pomysł, bo na koniec kadencji uda nam się rekomendować jednego z sędziów Trybunału Konstytucyjnego - powiedział w TVN24.pl Leszek Miller mówiąc o głosowaniu w VII kadencji Sejmu, kiedy SLD głosowało ramię w ramię z PO.

Przewodniczący SLD tłumaczył, że teraz tej decyzji żałuje i jest zażenowany, bo jego partia powinna wtedy powiedzieć "nie". - Daliśmy się kupić i chętnie uderzymy się z tego powodu w pierś - tłumaczył. Dodał również, że zgoda na tę ustawę była "swego rodzaju transakcją wiązaną", która pozwoliła na to, by jeden z wybranych wówczas w październiku sędziów pochodził z rekomendacji lewicy.

Leszek Miller uspokajał również w sprawie rządów Prawa i Sprawiedliwości. Jego zdaniem "PiS nie zdejmie z masztu unijnej flagi" i nie wyprowadzi Polski z tej organizacji. Dodał również, że głosy, iż "demokracja w Polsce umiera" są nieprawdziwe, a informacje o zamachu stanu to "bzdura".

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)
REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA