REKLAMA

Ministerstwo Sportu otrzymało paczkę z białym proszkiem

  • Autor: GP
  • 22 września 2016 13:56
Ministerstwo Sportu otrzymało paczkę z białym proszkiem Dwóch pracowników ministerstwa miało styczność z niebezpieczną substancją. (fot.:pexels.com/CC0)

• W czwartek (22 września) do resortu sportu dotarła paczka, w której była biała, niebezpieczna substancja. Dwóch pracowników ministerstwa odizolowano po styczności z pakunkiem.
• Do ministerstwa następnie wezwano policję i służby sanitarne.

Ministerstwo Sportu dostało dziwną paczkę, w której znaleziono biały proszek. Jak donosi Radio ZET paczka dotarła do ministerstwa w czwartek (22 września).

Wezwani na miejsce strażacy zakwalifikowali substancję jako niebezpieczną. Odizolowano więc dwóch pracowników ministerstwa, którzy mogli mieć z nią bezpośredni kontakt.

- Trwa analiza substancji - informował dziennikarzy po całym zdarzeniu Nikodem Kiełbowicz, rzecznik jednostki straży pożarnej, która przybyła zabezpieczyć przesyłkę.

Do budynku resortu sportu i turystyki przybyły około południa w czwartek policja, inspektorat sanitarny zarówno miasta jak i resortu spraw wewnętrznych.

Ministerstwo Sportu mieści się przy ul. Senatorskiej 14 w Warszawie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA