REKLAMA

Ministerstwo środowiska przygotowuje program na rzecz Puszczy Białowieskiej

  • Autor: GP
  • 24 marca 2016 16:55
Ministerstwo środowiska przygotowuje program na rzecz Puszczy Białowieskiej Żubr w Puszczy Białowieskiej. (fot.:wikipedia.org/domena publiczna)

Ministerstwo środowiska przygotowuje program na rzecz Puszczy Białowieskiej. Tej sprawie będzie poświęcona piątkowa (25 marca) konferencja prasowa w gmachu resortu.

W piątek (25 marca) w głównej siedzibie ministerstw środowiska odbędzie się konferencja poświęcona planom ministerstwa środowiska wobec Puszczy Białowieskiej.

W spotkaniu, którego celem będzie prezentacja planów ministerstwa wobec rezerwatu przyrody udział wezmą: minister środowiska Jan Szyszko, główny konserwator przyrody Andrzej Szweda-Lewandowski i dyrektor generalny Lasów Państwowych Konrad Tomaszewski. 

Puszcza Białowieska to kompleks leśny położony na terenie Polski i Białorusi. Jest objęta narodową i międzynarodową ochroną. Na jej terenie żyje największa populacja wolnego żubra na świecie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA