REKLAMA

Ministrowie KPRM upamiętnili ofiary katastrofy smoleńskiej

  • Autor: PAP/AT
  • 10 kwietnia 2018 11:04
Ministrowie KPRM upamiętnili ofiary katastrofy smoleńskiej 10 kwietnia 2010 r. w katastrofie samolotu Tu-154M pod Smoleńskiem zginęło 96 osób (fot.pixabay.com)

We wtorek (10 kwietnia) w Warszawie w 8. rocznicę katastrofy smoleńskiej szefowa Kancelarii Prezydenta RP Halina Szymańska i dyrektor generalna KPRP Grażyna Ignaczak-Bandych złożyły kwiaty pod tablicą upamiętniającą Lecha i Marię Kaczyńskich, Ryszarda Kaczorowskiego oraz pracowników KPRP, którzy zginęli w katastrofie smoleńskiej.

Halina Szymańska i Grażyna Ignaczak-Bandych złożyły kwiaty pod znajdującą się w kaplicy Pałacu Prezydenckiego tablicą upamiętniającą Lecha i Marię Kaczyńskich, Ryszarda Kaczorowskiego oraz pracowników KPRP, którzy zginęli 10 kwietnia 2010 r. w katastrofie samolotu w Smoleńsku. Kwiaty złożyły również przed tablicą znajdującą się przed Pałacem Prezydenckim.

Czytaj też: Program obchodów 8. rocznicy katastrofy smoleńskiej

10 kwietnia 2010 r. w katastrofie samolotu Tu-154M pod Smoleńskiem zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński i jego małżonka, najwyżsi dowódcy Wojska Polskiego oraz ostatni prezydent RP na uchodźstwie Ryszard Kaczorowski. Polska delegacja zmierzała na uroczystości z okazji 70. rocznicy zbrodni katyńskiej.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA