REKLAMA

MON podpisało umowę ze stadionem PGE Narodowy na organizację szczytu NATO

  • Autor: PAP/JS
  • 10 lutego 2016 16:32
MON podpisało umowę ze stadionem PGE Narodowy na organizację szczytu NATO Prezes PL.2012+ J.Opara i dyr. gen. MON B. Ścibut podpisali umowę na najem stadionu (fot. Twitter/MON)

Prezes zarządu spółki PL.2012+ Jakub Opara oraz dyrektor generalny MON Bogdan Ścibut podpisali 10 lutego umowę na najem stadionu PGE Narodowy w Warszawie w okresie od 26 maja do 28 lipca 2016 roku.

Jest to kolejny element realizacji "Planu działań zmierzających do przygotowania Szczytu Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego w Rzeczypospolitej Polskiej w 2016 roku" - informuje MON.

Szczyt NATO w Warszawie to najwyższej wagi wydarzenie na tak wielką skalę, w którym Polska pełni rolę państwa-gospodarza.

Przygotowania wiążą się z realizacją znaczących przedsięwzięć organizacyjnych i logistycznych oraz pełnym zdefiniowaniem wymogów bezpieczeństwa związanych z tym wydarzeniem.

Międzyresortowemu Zespołowi do Spraw Przygotowania Szczytu NATO w Warszawie przewodniczy Minister Obrony Narodowej Antoni Macierewicz.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA