REKLAMA

MON przyjęło dymisję Wacława Berczyńskiego. Jest nowy szef podkomisji smoleńskiej

  • Autor: PAP/JS
  • 20 kwietnia 2017 18:30
MON przyjęło dymisję Wacława Berczyńskiego. Jest nowy szef podkomisji smoleńskiej dr inż. Wacław Berczyński na posiedzeniu Sejmowej Komisji Obrony (fot. MON)

Szef MON Antoni Macierewicz przyjął rezygnację dr. Wacława Berczyńskiego z funkcji przewodniczącego podkomisji do ponownego zbadania katastrofy smoleńskiej. Pełniącym obowiązki przewodniczącego komisji będzie dr Kazimierz Nowaczyk - poinformowało MON.

Dr Nowaczyk do tej pory był I zastępcą przewodniczącego podkomisji. 

"20 kwietnia 2017 r. dr Wacław Berczyński złożył rezygnację z pełnienia funkcji Przewodniczącego Podkomisji do Ponownego Zbadania Wypadku Lotniczego. Minister Obrony Narodowej dymisję dr. Berczyńskiego przyjął. Pełniącym obowiązki Przewodniczącego Komisji będzie dr inż. Kazimierz Nowaczyk" - głosi komunikat MON. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • IQ 2017-04-20 18:36:24
    Sztandarowy świr od antka świra doznał wybuchu termobarycznego we łbie i niestety ale odpadł, to wszystko od tego ciągłego oszustwa i łgania w żywe oczy, Pan Bóg patrzy i dopadnie ich wszystkich , jeśli nie na tym , to na innym świecie.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA