REKLAMA

Morawiecki i jego zastępcy na Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach

  • Autor: GP
  • 17 maja 2016 18:11
Morawiecki i jego zastępcy na Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach Minister rozwoju Mateusz Morawiecki. (fot.: KPRM/flickr.com/domenta publiczna)

• Ministerstwo Rozwoju będzie dobrze reprezentowane na katowickim Europejskim Kongresie Gospodarczym, który otworzy premier Beata Szydło.
• Do Katowic przyjadą Mateusz Morawiecki i wiceministrowie Jerzy Kwieciński, Witold Słowik, Jadwiga Emilewicz, Radosław Domagalski-Łabędzki i Adam Hamryszczak.

W dniach od 18 do 20 maja 2016 r. pod raz ósmy odbędzie się w Katowicach Europejski Kongres Gospodarczy.

Swój udział w panelach dyskusyjnych i spotkaniach towarzyszących imprezie poświęconej ekonomii zapowiedziała duża grupa z kierownictwa resortu rozwoju. Na czele delegacji stanął wicepremier Mateusz Morawiecki, a towarzyszyć mu będą wiceministrowie: Jerzy Kwieciński, Witold Słowik, Jadwiga Emilewicz, Radosław Domagalski-Łabędzki i Adam Hamryszczak.

Wśród rozmów, w których udział wezmą przedstawiciele resortu są m.in.: sesja inauguracyjna "Geopolityka, bezpieczeństwo, gospodarka. Czy to globalny kryzys?", panel "Zarządzanie państwowymi zasobami w gospodarce", panel "Przemysł w Europie. Schyłek czy renesans?" oraz "Inwestycje komunalne".

VIII Europejki Kongres Gospodarczy odbywa się w Katowicach już cyklicznie. To spotkanie o charakterze międzynarodowym, które grupuje przedstawicieli najważniejszych gałęzi gospodarki z całej Europy. Trzy dni kongresu to całodniowe spotkania i panele dyskusyjne odbywające się w samym centrum stolicy Górnego Śląska.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • Przemyślida 2016-05-17 22:51:26
    Do roza2509: Ile Pani bierze za taką laurkę? Diabeł jest ukryty w szczegółach, a w nich pan Morawiecki jest cieniutki. Wystarczyło posłuchać tego co mówili praktycy z przemysłu na poprzednim spotkaniu pana M. W Opus Dei szkolenie z technik manipulacji medialnych jest na wysokim poziomie - i to od razu widać.
  • roza2509 2016-05-17 20:37:18
    dziś (17.05) oglądałam w "Kropce nad i" Pana Morawieckiego wicepremiera. Pełne uznanie dla kompetencji, logiki wywodu, odporności na przerywanie prowadzącej . Brawo, brawo :)REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA