REKLAMA

Na Nowogrodzkiej obraduje kierownictwo PiS ws. sytuacji w relacjach polsko-izraelskich

  • Autor: PAP/JS
  • 31 stycznia 2018 21:50
Na Nowogrodzkiej obraduje kierownictwo PiS ws. sytuacji w relacjach polsko-izraelskich W naradzie uczestniczą najważniejsi politycy partii, oprócz prezesa Jarosław Kaczyńskiego m.in. premier Mateusz Morawiecki, duża część ministrów jego rządu, a także wiceprezesi partii i szef komitetu wykonawczego. (fot. pis.org.pl)

Ponad dwie godziny obraduje kierownictwo PiS w siedzibie partii przy ul. Nowogrodzkiej; spotkanie - według nieoficjalnych informacji - poświęcone jest przede wszystkim sytuacji w relacjach polsko-izraelskich.

W naradzie uczestniczą najważniejsi politycy partii, oprócz prezesa Jarosław Kaczyńskiego m.in. premier Mateusz Morawiecki, duża część ministrów jego rządu, a także wiceprezesi partii i szef komitetu wykonawczego.

Władze Izraela odnoszą się krytycznie do nowelizacji ustawy o IPN, nad którą obecnie debatuje Senat. Wprowadza ona m.in. przepisy, zgodnie z którymi, każdy kto publicznie i wbrew faktom przypisuje polskiemu narodowi lub państwu polskiemu odpowiedzialność lub współodpowiedzialność za zbrodnie popełnione przez III Rzeszę Niemiecką lub inne zbrodnie przeciwko ludzkości, pokojowi i zbrodnie wojenne - będzie podlegał karze grzywny lub pozbawienia wolności do lat trzech.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA