REKLAMA

Najnowsze sondaże: PiS miażdży. Co z resztą?

  • Autor: em
  • 15 października 2015 18:54
Najnowsze sondaże: PiS miażdży. Co z resztą? Według najnowszych sondaży Prawo i Sprawiedliwość cieszy się poparciem na poziomie 40 proc. (fot. facebook.com/pisorgpl)

Znamy wyniki kolejnych badań sondażowych. Przewaga Prawa i Sprawiedliwości nie maleje, jest wręcz przeciwnie.

Według sondażu pracowni Estymator dla „Newsweeka” PiS uzyska poparcie na poziomie 40 proc. Na drugim miejscu znajduje się Platforma Obywatelska z wynikiem 24 proc. Trzecie miejsce należy do Zjednoczonej Lewicy (9 proc.).

Nad progiem wyborczym jest jeszcze KORWiN (7 proc.), PSL oraz Kukiz'15 (po 6 proc.).

Podobne dane dotyczące PiS i PO prezentują wyniki sondażu przeprowadzonego przez TNS Polska dla portalu Fakt24.pl. PiS otrzymuje 38,9 proc. poparcia (239 mandatów i samodzielna władza) i 30,1 proc.dla PO (182 mandaty).

Zjednoczona Lewica otrzymałaby 7,9 proc. głosów, Nowoczesna Ryszarda Petru - 6,7 proc., Polskie Stronnictwo Ludowe oraz Kukiz'15 - 5,5 proc.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • spizi 2015-10-16 12:32:07
    do Jadwigi : "i kto śmieje się z naiwności rodaków" . Nie Polacy , a zagranica w ocenie jej jesteśmy narodem, który potrafi tylko się kłócić. Będzie rządził PIS i spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Dudusiów i KK. Będzie się działo .
  • Jadwiga - lat 58 2015-10-16 07:53:05
    Myślę, że Polacy wreszcie uwierzyli i usłyszeli na własne uszy jak jesteśmy traktowani przez swoich przedstawicieli rządu. Komu wolno wszystko i kto śmieje się z naiwności rodaków. Myślę,że społeczeństwo zobaczyło "dno" moralne naszych rządowych przedstawicieli i zweryfikuje swój poprzedni błąd w najbliższych wyborach. PozdrawiamREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA