REKLAMA

Narodowcy nie chcą Liroya. Rozłam w klubie Kukiza?

  • Autor: TM
  • 29 października 2015 10:40
Narodowcy nie chcą Liroya. Rozłam w klubie Kukiza? Narodowcy nie chcą współpracować z Piotrem Marcem Liroyem. Fot. facebook.com

Przedstawiciele Ruchu Narodowego, którzy dostali się do Sejmu z listy komitetu Kukiza nie wyobrażają sobie wspólnej pracy z Piotrem Marcem Liroyem. Czy klub Pawła Kukiza szybko się rozpadnie?

Jego obecność w klubie jest dla nas dość problematyczna - powiedział "Super Ekspressowi" Robert Winnicki, były prezes Młodzieży Wszechpolskiej.

"Nie jest poważnym człowiekiem"

Według informacji dziennika nieoficjalnie narodowcy twierdzą, że "Liroy nie jest poważnym człowiekiem" i "żadnym politykiem".

Jjego poglądy są skrajnie odmienne od naszych. Nie ma i nie będzie naszej zgody na Liroya w naszym klubie. Prędzej go opuścimy - powtarzają.

"Niech nas opuszczą"

Najbliższym współpracownik Pawła Kukiza poseł Janusz Sanocki przyznał, że "reprezentacja komitetu w Sejmie jest bardzo barwna" i "ludzie mają różne poglądy".

Ale one nie są najważniejsze. Najważniejsze, żebyśmy zmienili konstytucję. A Liroy chce ją zmienić. I głosowało na niego aż 26 tysięcy osób, dużo więcej niż na Roberta Winnickiego. To oczytany, mądry człowiek. Na pewno zostanie z nami. Wiedziałem, że z narodowcami będzie problem. Jak im się coś nie podoba, to niech nas opuszczą. Może tak będzie lepiej? Bo nie będziemy mieli z nimi więcej kłopotów - powiedział Sanocki.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • cookies 2015-10-29 12:54:32
    im mniej narodowców w życiu publicznym tym tylko lepiej :) jak Wy chcecie coś zmienić skoro 4 dni po wyborach już robicie rozłamy w partii :D?
  • czytający 2015-10-29 12:52:23
    oby ten pan też nie zwiał fakty.elblag.pl/dlaczego-andrzej-kobylarz-znalazl-sie-na-jedynce-listy/REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA