REKLAMA

Nie było Smoleńska podczas kampanii. Teraz temat wróci?

  • Autor: em
  • 31 października 2015 10:45
Nie było Smoleńska podczas kampanii. Teraz temat wróci? - Należy mieć nadzieję, że za to, co (Kopacz) zrobiła po katastrofie, nie uniknie jednak odpowiedzialności karnej - pisze Anita Gargas (fot. lukw/Flickr CC by 2.0)

Szokujące doniesienia. Pięć i pół roku po katastrofie smoleńskiej cały czas odnajdywane są szczątki ofiar tej tragedii.

W "Gazecie Polskiej Codziennie" czytamy, że mimo, iż Ewa Kopacz zapewniała o "przesianiu ziemi w Smoleńsku na metr w głąb" to w wiele miesięcy po katastrofie rodziny ofiar wciąż przeżywają traumę i uczestniczą w kolejnych pogrzebach. Szokujący jest fakt, że tylko w ostatnim czasie zidentyfikowano szczątki 20 osób.

Wiceszefowa Telewizji Republika Anita Gargas przekonuje, że odpowiedzialność za taki stan rzeczy powinna ponieść Ewa Kopacz i "na zawsze odejść na śmietnik historii".

- Smoleńsk był tematem niewygodnym w trakcie kampanii wyborczej. Należy mieć nadzieję, że za to, co zrobiła po katastrofie, nie uniknie jednak odpowiedzialności karnej – dodaje.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA