REKLAMA

Nie powstanie włosko-polska grupa dochodzeniowa ws. napadu w Rimini

  • Autor: PAP/JS
  • 30 sierpnia 2017 20:03
Nie powstanie włosko-polska grupa dochodzeniowa ws. napadu w Rimini Ranni turyści mają zostać zwolnieni ze szpitala w poniedziałek (4 września) - (fot. pixabay.com)

W Rimini nie powstanie wspólna włosko-polska grupa dochodzeniowa ws. napadu na dwoje turystów z Polski - podała telewizja RAI po pierwszym dniu wizyty delegacji prokuratury z Warszawy w tym mieście. Polscy śledczy będą współpracować przy dochodzeniu - informuje telewizja.

W środę (30 sierpnia) doszło do spotkania włoskich śledczych z delegacją z Polski. Strona polska zwróciła się do włoskiej prokuratury o wgląd do akt sprawy - podała telewizja RAI.

Według jej informacji nie powstanie wspólna grupa dochodzeniowa.

Polscy śledczy - dodała włoska telewizja publiczna - będą natomiast współpracować przy dochodzeniu. Zeznania Polaków, przebywających nadal w szpitalu, zostaną ponownie zaprotokołowane przez stronę włoską i polską - twierdzi RAI.

Ranni turyści mają zostać zwolnieni ze szpitala w poniedziałek (4 września) - dodano w relacji.

Policja prowadzi intensywne poszukiwania czterech sprawców napadu i dysponuje ich wizerunkami, uzyskanymi z kamer monitoringu oraz dzięki zeznaniom ofiar. Są to imigranci w Afryki Północnej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • nasi śledczy decydują !!! 2017-08-31 13:48:03
    Polscy prokuratura współpracowała z rosyjską w sprawie Smoleńska i to jest oceniane źle. Dlaczego nasze bardzo silne i wojownicze władze zgodziły się na to, że nie powstanie wspólna grupa dochodzeniowa a może nasze władze wystąpią o powołanie międzynarodowej grupy dochodzeniowej? To by było coś co świadczy o sile i wielkich i wpływach i mocy naszego rządu
  • cyferkidorana 2017-08-30 22:10:35
    A pani Merkelowa o tym wie ???REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA