REKLAMA

Nieoficjalnie: Obrady Sejmu mają rozpocząć się o godz. 18.30

  • Autor: PAP/JS
  • 11 stycznia 2017 16:31
Nieoficjalnie: Obrady Sejmu mają rozpocząć się o godz. 18.30 Rozpoczęcie obrad planowano pierwotnie na godz.12. Następnie Kancelaria Sejmu informowała, że godzina rozpoczęcia obrad zmieniła i że będzie to nie wcześniej niż o godz.14. (fot. wikipedia.org)

Obrady Sejmu mają się rozpocząć  o godz. 18.30. Sms-y z taką informacją otrzymali posłowie PiS od wicemarszałka Sejmu, szefa ich klubu Ryszarda Terleckiego.

Rozpoczęcie obrad planowano pierwotnie na godz.12. Następnie Kancelaria Sejmu informowała, że godzina rozpoczęcia obrad zmieniła i że będzie to nie wcześniej niż o godz.14.

Dotychczas już kilkakrotnie zbierał się Konwent Seniorów. Według ostatnich informacji od posłów, Konwent Seniorów ma po raz kolejny ma spotkać się o godz.16.45.

W sms-ach, które dostali posłowie PiS, jest też zaznaczone, że choć obrady mają się rozpocząć o godz.18.30., posłowie mają pozostawać w Sejmie - wynika z informacji uzyskanych od posłów.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA