REKLAMA

Nieoficjalnie: premier Morawiecki spotkał się w Brukseli z prezesem Światowego Kongresu Żydów

  • Autor: PAP/JS
  • 08 marca 2018 18:45
Nieoficjalnie: premier Morawiecki spotkał się w Brukseli z prezesem Światowego Kongresu Żydów Informację o spotkaniu podało jako pierwsze Radio RMF. Spotkanie było bardzo udane - powiedział rozgłośni szef gabinetu politycznego premiera Marek Suski. Fot. PTWP, Michał Oleksy

Premier Mateusz Morawiecki spotkał się w czwartek (8 marca) w Brukseli z prezesem Światowego Kongresu Żydów Ronaldem Lauderem - wynika z informacji ze źdródeł zbliżonych do tego spotkania.

Pod koniec lutego Lauder w liście otwartym wezwał do zażegnania obecnego kryzysu polsko-żydowskiego. "Powstały kryzys musi zostać zażegnany. Chcielibyśmy, by liderzy po obydwu stronach - Polskiej i Żydowskiej - usiedli przy stole, doszli do porozumienia i wrócili na drogę współpracy i rozwoju wzajemnych relacji" - napisali prezes ŚKŻ Ronald Lauder i wiceprezes Robert Singer.

Informację o spotkaniu podało jako pierwsze Radio RMF. Spotkanie było bardzo udane - powiedział rozgłośni szef gabinetu politycznego premiera Marek Suski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Roman Kafel 2018-03-09 23:32:58
    Czy oficjalnie cos dorzucil do Muzeum Zydow, Muzeum Powstania w Gettcie, do konserwacji cmentarzy..do zasilkow dla przesladowanych przez przesladowcow, a nawet tych z mania przesladowcza???Moze jakies drobne 65 liliardow dollarow???? Czy nie urazil pana Prezesa w kieszonkie?????czy mala obietnica>>>>REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA