REKLAMA

Nieoficjalnie: W głosowaniu nad projektem budżetu poprawki mają być zblokowane

  • Autor: PAP/JS
  • 16 grudnia 2016 18:39
Nieoficjalnie: W głosowaniu nad projektem budżetu poprawki mają być zblokowane Głosowanie nad budżetem ma się odbyć w piątek (fot. Sejm/twitter)

W głosowaniu nad projektem budżetu na 2017 r. poprawki mają zostać połączone w bloki, w związku z czym mają się odbyć tylko trzy głosowania - wynika z informacji uzyskanych od posłów.

Prezes PiS Jarosław Kaczyński powiedział posłom PiS na piątkowym posiedzeniu klubu, że w piątek muszą być zakończone prace w Sejmie nad budżetem na 2017 rok.

Do projektu budżetu zgłoszono ponad 300 poprawek. Jak wynika z informacji uzyskanych przez PAP, poprawki mają zostać zblokowane - w bloku mają być głosowane poprawki zgłoszone przez opozycję, kolejne głosowanie ma się odbyć nad blokiem poprawek popieranych przez PiS, a następnie głosowanie nad całością projektu ustawy budżetowej na przyszły rok.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA