REKLAMA

Nieoficjalnie: We wtorek klub PiS przekaże prezydentowi poprawki do projektów ustaw ws. SN i KRS

  • Autor: PAP/JS
  • 09 października 2017 18:55
Nieoficjalnie: We wtorek klub PiS przekaże prezydentowi poprawki do projektów ustaw ws. SN i KRS Informację przekazał posłom PiS prezes Jarosław Kaczyński (fot.wybierzpis.org.pl)

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński podczas spotkania z posłami PiS poinformował, że we wtorek (10 października) prezydent Andrzej Duda otrzyma poprawki do projektów ustaw ws. SN i KRS - wynika z informacji uzyskanych drogą nieoficjalną.

"Podczas poniedziałkowego spotkania z posłami prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński zapowiedział, że we wtorek klub PiS przekaże prezydentowi Andrzejowi Dudzie poprawki na piśmie do projektów ustaw o SN i KRS" - poinformował jeden z polityków PiS biorących udział w spotkaniu.

Jak dodał, była to odpowiedź Kaczyńskiego na jedno z pytań zadanych przez obecnych na spotkaniu posłów. "Prezes powiedział, że prezydent jutro dostanie poprawki i czekamy co zrobi" - powiedział polityk PiS.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA