REKLAMA

Nieoficjalnie: Wotum zaufania dla rządu Morawieckiego we wtorek

  • Autor: PAP/JS
  • 07 grudnia 2017 21:20
Nieoficjalnie: Wotum zaufania dla rządu Morawieckiego we wtorek Według źródeł na klubie przemawiał krótko prezes Kaczyński i premier Beata Szydło, która dostała owacje na stojąco (Beata Szydło, fot.premier.gov.pl/P.Tracz)

Wotum zaufania dla rządu Mateusza Morawieckiego zaplanowano na wtorek (12 grudnia); na razie nie będzie zmian ministrów - to - według informacji - miał zapowiedzieć prezes PiS Jarosław Kaczyński na posiedzeniu klubu PiS.

Według źródeł na klubie przemawiał krótko prezes Kaczyński i premier Beata Szydło, która dostała owacje na stojąco; Morawiecki nie zabrał głosu.

Wiceszef MSZ Jan Dziedziczak pytany przez dziennikarzy o to, czy Beata Szydło po rezygnacji z funkcji premiera ma objąć funkcję wicepremiera w rządzie, potwierdził, że na posiedzeniu Komitetu Politycznego zapadła taka decyzja.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Cyborg28 2017-12-08 13:53:22
    Do tej pory popularnych osobistości pozbywano się z kręgów decyzyjnych metodą powierzania im jakichś znacznych posad o "honorowym", a nie merytorycznym znaczeniu. Metoda podporządkowania popularnej premier swemu byłemu podwładnemu jest dla niej dziwaczną zapłatą za to, co dobrego zrobiła dla PiS, PAD i narodu. Można jej tylko współczuć a prywatnie uczyć swe dzieci: Nie podejmujcie działań politycznych, a uczcie się konkretnych zawodów potrzebnych społecznie czy to w kraju, czy za granicami, bo tylko one zapewnią wam niezależny byt i uchronią przed upodlaniem ze strony zawistnych konkurentów.



REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA