REKLAMA

Nowa partia Jarosława Gowina: Jaki program i lider? Konwencja 4 listopada

  • Autor: PAP/AT
  • 30 października 2017 09:14
Nowa partia Jarosława Gowina: Jaki program i lider? Konwencja 4 listopada Jarosław Gowin (fot. PTWP)

W sobotę (4 listopada) odbędzie się konwencja zjednoczeniowa Polski Razem wicepremiera Jarosława Gowina, Republikanów oraz środowisk wolnościowych, która ma dać początek nowej partii politycznej.

W najbliższą sobotę na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się konwencja zjednoczeniowa Polski Razem wicepremiera Jarosława Gowina, Republikanów oraz środowisk wolnościowych, która ma dać początek nowej partii politycznej. Gościem specjalnym zjazdu będzie prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Podczas konwencji - jak zapowiedziała w poniedziałkowym komunikacie Polska Razem - zaprezentowana zostanie nazwa oraz liderzy nowego ugrupowania.

Czytaj też: Gowin: Program będzie osadzony na tradycyjnych wartościach

Z programu wydarzenia, zapowiedzianego jako "Kongres Polski Razem Zjednoczonej Prawicy" oraz "Konwencja Zjednoczeniowa Polski Razem, Republikanów, środowisk wolnościowych i samorządowych" wynika, że rozpocznie się ono o godz. 9, a głos zabiorą kolejno: Jarosław Kaczyński, wicepremier Jarosław Gowin, następnie liderzy środowisk wchodzących w skład nowego ugrupowania, w tym reprezentanci Republikanów, środowisk wolnościowych, samorządowych i parlamentarzystów.

Gości kongresu i konwencji przywitają: wicemarszałek Senatu Adam Bielan oraz wiceminister rozwoju Jadwiga Emilewicz.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • eroides 2017-10-31 00:03:45
    Ale, co to za partia jak to i tak PiS. Byt od samego początku całkowicie ubezwłasnowolniony. To kto tam mam być tym honorowym gościem na tej konwencji?
  • qwert 2017-10-30 17:05:55
    No to Kaczyński kaputt! Gowin mu zrobi koło pióra, zamiast pax vobis będzie PObis! Jeszcze dołączy Kluzik, (a może i Giertych).REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA