REKLAMA

Nowacka: rozliczę Millera jeśli jest odpowiedzialny za więzienia CIA

  • Autor: TM
  • 07 października 2015 10:15
Nowacka: rozliczę Millera jeśli jest odpowiedzialny za więzienia CIA Marzy mi się to, żebyśmy byli bardzo silnym, mocnym, opozycyjnym głosem – powiedziała liderka Zjednoczonej Lewicy. Fot. facebook.com

Pytana o rozliczenie osób odpowiedzialnych za więzienia CIA, Nowacka potwierdziła powiedziane kiedyś słowa, że, nawet jeśli będzie to Leszek Miller, winnych trzeba wskazać. Wchodząc do Sejmu zrobimy wszystko, żeby osoby odpowiedzialne za więzienia CIA poniosły konsekwencje - powiedziała na antenie RMF FM.

Barbara Nowacka zapewniła, że będzie wspólny klub lewicy w Sejmie.

Walka z konserwatystami

Tylko wtedy będziemy mogli walczyć z konserwatystami. Marzy mi się, byśmy byli silnym opozycyjnym głosem. Nie boję się odpowiedzialności. Po spełnieniu warunków będę rozmawiała o koalicji - zapowiedziała Barbara Nowacka.

Jaka koalicja?

Przyznała jednak, że "nie, nie marzy o współrządzeniu z Platformą".

Marzy mi się to, żebyśmy byli bardzo silnym, mocnym, opozycyjnym głosem. Nie boję się żadnej odpowiedzialności. Jeśli będzie konieczność tworzenia rządu, to po spełnieniu naszych warunków programowych będę rozmawiała – powiedziała liderka Zjednoczonej Lewicy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA