REKLAMA

Nowe kłopoty Kukiza. Nie zbierze podpisów pod listami?

  • Autor: TM
  • 27 sierpnia 2015 08:49
Nowe kłopoty Kukiza. Nie zbierze podpisów pod listami? Wewnątrz ruchu Kukiza wybuchają wciąż nowe konflikty. Fot. jow.pl.

Nadal nie wiadomo, kto wystartuje do Sejmu z list ruchu Pawła Kukiza. Według informacji "Rzeczpospolitej" coraz bardziej pogłębiają się spory personalne wewnątrz ruchu.

Gazeta przypomina, że w lipcu, z działalności w ruchu wycofali się autorzy sukcesu Pawła Kukiza w kampanii prezydenckiej.

Powodem odejścia szefa sztabu Patryka Hałaczkiewicza, współtwórcy programu Patryka Wilda i prezydenta Lubina Ryszarda Raczyńskiego, było zbliżenie się muzyka do środowiska Ruchu Narodowego i Kongresu Nowej Prawicy.

"Przeciąganie negocjacji i brak rozmowy".

Ale Paweł Kukiz ma też problem z porozumieniem się z tymi środowiskami. Ze współpracy wycofał się już Marian Kowalski. Odszedł z powodu "przeciągania negocjacji oraz braku partnerskiej rozmowy".

Wewnątrz ruchu wybuchają wciąż nowe konflikty między przedstawicielami KNP, narodowców, "woJOWników" oraz współtworzącego formację stowarzyszenia Koliber" - czytamy w "Rz". Niezadowoleni działacze grożą rozłamem. 

Nie będzie podpisów pod listami?

Rozmowy w sprawie kształtu list nadal się toczą. Ostateczne decyzje podejmie Paweł Kukiz.

Dziennik twierdzi, że nie wiadomo, czy Kukiz będzie w stanie zebrać podpisy pod listami.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA