REKLAMA

Nowi dziennikarze na antenach TVP

  • Autor: pulshr.pl
  • 14 stycznia 2016 16:08
Nowi dziennikarze na antenach TVP Tak Beata Tadla i Piotr Kraśko witali widzów z plenerowego studia zbudowanego specjalnie na okazję wyborów prezydenckich, które wygrał Andrzej Duda.

- Piotr Kraśko, Tomasz Lis, Karolina Lewicka, a teraz Beata Tadla - lista dziennikarzy, którzy po przejęciu przez Jacka Kurskiego telewizji publicznej żegnają się z pracą w TVP robi się coraz dłuższa. Na ich miejsce pojawiają się nowi.

W czwartek (14 stycznia) wypowiedzenie z pracy w TVP otrzymała Beata Tadla, dziennikarka "Wiadomości". Jak przekonuje jednak w poście opublikowanym na Facebooku, to nie jest zły dzień, lecz jeden z najwspanialszych, jakie przeżywa. "Kłaniam się nisko wszystkim, którym przygotowywane przez nas Wiadomości sprawiały przyjemność. Robiliśmy ten program dla widzów, nie dla polityków".

Z zespołem "Wiadomości" TVP rozstali się już: Piotr Kraśko (który stał na jego czele) i dziennikarze - Justyna Dobrosz-Oracz, Milena Kruszniewska, Jacek Tacik i Elżbieta Byszewska. Pracę stracił również Piotr Jaźwiński, wydawca "Wiadomości" oraz Maciej Czajkowski - sekretarz redakcji.

Przeczytaj całość na pulshr.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • sonia1940 2016-01-27 10:38:21
    Proszę szefów telewizji, żeby nie zwalniali Piotra Kraśko, wybitny dziennikarz, obiektywny, pełna kultura w zachowaniu wobec zaproszonych gości. Nawet PIS-owcy go szanują i lubią.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA