REKLAMA

Nowoczesna chce patrzeć PiS-owi na ręce. "Nie wejdziemy do obozu biało-czerwonego"

  • Autor: em
  • 29 października 2015 15:54
Nowoczesna chce patrzeć PiS-owi na ręce. "Nie wejdziemy do obozu biało-czerwonego" - Będziemy starali się walczyć o to, by państwo było neutralne światopoglądowo - mówi Monika Rosa (fot.facebook.com/RosaMonikaAnna)

Jarosław Kaczyński zaapelował do wszystkich ugrupowań o wsparcie dla "obozu biało-czerwonego". Nowoczesna stanowczo odmawia.

- Najważniejszy jest program i dlatego nie wejdziemy do "obozu biało-czerwonego", o którym mówił Jarosław Kaczyński. Będziemy przypominać PiS-owi, że nie można beztrosko szastać pieniędzmi, bo sytuacja Polski może się pogorszyć; mam nadzieję, że w Sejmie przeważy głos zdrowego rozsądku - przyznała w rozmowie z Onetem wybrana na posła Monika Rosa.

Prawo i Sprawiedliwość nie będzie miała łatwo. Nowoczesna chce być bardzo aktywną i bardzo konstruktywną opozycją.

- Już teraz szykujemy projekty ustaw, które dotyczą tematyki, jaką poruszyliśmy w kampanii - czyli kwestii dwukadencyjności, uproszczenia prawa podatkowego i zmniejszenia liczby ustaw w zakresie prawa gospodarczego. Chcemy być także siłą wyraźnie proeuropejską. Będziemy również starali się walczyć o to, by państwo było neutralne światopoglądowo - cytuje Monikę Rosę onet.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • wyborca 2015-10-29 16:40:29
    Jeszcze nic nie zrobili, a już chcą rozliczać. Zwyczajni POpaprańcy..........REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA