REKLAMA

Nowoczesna do PiS: Rządzi wami człowiek chory z nienawiści i pragnienia śmierci

  • Autor: PAP/AT
  • 19 lipca 2017 10:30
Nowoczesna do PiS: Rządzi wami człowiek chory z nienawiści i pragnienia śmierci Nowoczesna, tuż po wznowieniu obrad Sejmu, złożyła wniosek o przerwę w obradach. Został on jednak odrzucony (Katarzyna Lubnauer, fot.facebook)

Pytam was kiedy patriotyzm zwycięży w was z konformizmem, kiedy przestaniecie niszczyć Polskę z powodu chęci zemsty jednego człowieka, kiedy otrząśniecie się z tej chorej fascynacji. Kiedy znajdzie się pierwszy sprawiedliwy który zechce z tego obozu nienawiści wyjść - pytała posłów PiS Katarzyna Lubnauer (Nowoczesna)

Nowoczesna, tuż po wznowieniu obrad Sejmu, złożyła wniosek o przerwę w obradach. Został on jednak odrzucony. Sejm przeszedł do realizacji porządku dziennego.

Katarzyna Lubnauer tłumaczyła, że miałaby być to przerwa dla klubu PiS. "Wczorajszy dzień pokazał, że rządzi wami człowiek chory z nienawiści i pragnienia śmierci. Pozwalacie na to. Dlatego pytam was kiedy patriotyzm zwycięży w was z konformizmem, kiedy przestaniecie niszczyć Polskę z powodu chęci zemsty jednego człowieka, kiedy otrząśniecie się z tej chorej fascynacji. Kiedy znajdzie się pierwszy sprawiedliwy który zechce z tego obozu nienawiści wyjść. " - powiedziała.

Marek Suski (PiS) zgłaszał wniosek przeciwny. Podkreślił, że tak cierpliwego człowieka jak Jarosław Kaczyński nie zna. "Obrażacie go, wyzywacie obrażacie pamięć ś.p. Lecha Kaczyńskiego. To skandal co robicie prowokujecie. A teraz jeszcze macie pretensje, że po tylu latach padły delikatne słowa prawdy" - powiedział Suski.

Wiem, że boicie się prawdy, ale nie wycierajcie swoich mord zdradzieckich nazwiskiem mojego śp. brata, niszczyliście go, zamordowaliście go, jesteście kanaliami - mówił lider PiS Jarosław Kaczyński podczas drugiego czytania poselskiego projektu nowej ustawy o Sądzie Najwyższym.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Henryk 2017-08-11 01:44:37
    Wiem, że boicie się prawdy, ale nie wycierajcie swoich mord zdradzieckich nazwiskiem mojego śp. brata, niszczyliście go, zamordowaliście go, jesteście kanaliami - mówił lider PiS Jarosław Kaczyński podczas drugiego czytania poselskiego projektu nowej ustawy o Sądzie Najwyższym. Największą kanaliom to jesteś ty, bo nie darz spokoju tym ludziom, co śpią w grobie a na prostych Polakach się mścisz tak jakby oni się przyczynili do wypadku w Smoleńsku. To, kto jest tym kanalią, że nie dajesz spokoju i co miesiąc wstrząsasz to, co było i sam, co miesiąc wycierasz swoją mordą swego brata i nie dajesz nikomu spokoju ani tym umarłym, czy brat by tego chciał to, co robisz z Polską i krajem niszcząc go. Nawet bratowa ma dosyć twoich wyskoków powiem jedno jesteś chorym człowiekiem powinieneś się leczyć i nie takie ludzi tragedie w życiu spotkały i musiały się z losem pogodzić i nie mszczą się na wszystkich, że ich krzywda dosięgła, bo nawet w tym kraju sprawiedliwości się nie doczekali a winni chodzą na wolności a ty mścisz się na ludziach, co bogu ducha winni i przez takiego człowieka naród głoduje i nic dobrego nie robisz tylko żyjesz nienawiścią i tego by brat twój wymagał to, kto wyciera sobie gębę naród czy ty kochany bracie. Zastanów się, co robisz wieczny nie jesteś i na ciebie kolej przyjdzie i myślisz, że naród będzie miał po tobie żałobę i zapalą, chociaż jedną lampkę za twoje postępowanie przeciw narodowi. Będą pamiętać, że żył taki dyktator, co niszczył wszystko i wszystkich.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA