REKLAMA

Nowoczesna pyta Polaków: co chcecie zmienić?

  • Autor: PAP
  • 05 października 2015 12:06
Nowoczesna pyta Polaków: co chcecie zmienić? Nowoczesna zaprasza Polaków do tego, aby na dużych kartach pisali swoje postulaty – mówił Petru. Fot. facebook.com

Nowoczesna Ryszarda Petru pyta Polaków o ich postulaty. Zapraszamy Polaków, aby na kartach napisali swoje postulaty, zrobili sobie zdjęcie i pokazali, co chcą w Polsce zmienić - mówił Petru.

Na warszawskim Krakowskim Przedmieściu stanął automat do robienia zdjęć. Przy jego pomocy chętni będą mogli sfotografować się z kartką, na której napiszą swoje hasła.

Co jest najważniejsze?

Ugrupowanie Nowoczesna zaczęło się od karteczek na spotkaniach w całej Polsce, na których Polacy pisali, co im leży na sercu, co chcieliby w Polsce zmienić - podkreślił Petru.

Jak zaznaczył, w ten sposób jego ugrupowanie zbierało informacje, jakie sprawy są najważniejsze dla Polaków i to była podstawa do zbudowania programu Nowoczesnej.

Wasze postulaty

Badania społeczne pokazują, że dla Polaków najważniejsze są dwie rzeczy: poprawa sytuacji w ochronie zdrowia i gospodarka - zauważył Petru.

Teraz - jak mówił - Nowoczesna w formie happeningu zaprasza Polaków do tego, aby na dużych kartach pisali swoje postulaty, robili sobie zdjęcie i w ten sposób pokazali, co chcą w Polsce zmienić.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA