REKLAMA

Nowoczesna: Stonoga to zwyczajny przestępca

  • Autor: TM
  • 15 października 2015 11:25
Nowoczesna: Stonoga to zwyczajny przestępca Te wszystkie działania przeciwko .Nowoczesnej paradoksalnie mnie cieszą – stwierdził Furgo. Fot. facebook.com

Mamy do czynienia z sytuacją przedziwną. Publicznie włamywacz chwali się, że dokonał przestępstwa, śmieje się wszystkim w twarz - powiedział w Radiu Gdańsk Grzegorz Furgo, ”jedynka”.Nowoczesnej w w okręgu gdyńsko-słupskim.

Tak skomentował ujawnienie maili Ryszarda Petru przez Zbigniewa Stonogę.

"Takie akcje to dobry prognostyk"

To, że nic się nie dzieje i nikt nie interweniuje, to znaczy, że żyjemy w słabym państwie. Państwie, gdzie jest równy i równiejszy. Stonoga to zwyczajny przestępca. Te wszystkie działania przeciwko .Nowoczesnej paradoksalnie mnie cieszą. Skoro partie nas atakują, to znaczy, że coś jest na rzeczy. Nie toleruję języka nienawiści i chcę z nim walczyć, ale uważam, że wszystkie akcje wokół naszego ugrupowania to dobry prognostyk - mówił kandydat.

Posłowie na dwie kadencje

Zdaniem Furgo politycy powinni zająć się konkretną pracą, wtedy łatwiej byłoby im zrozumieć problemy Polaków.

W Sejmie jeden drugiego zna i wszyscy żyją w tej wielkiej grupie. Ktoś 30 lat zasiada w Sejmie i używa tylko trzech przycisków w czasie głosowania. To cała jego praca. Moim zdaniem dwie kadencje to powinien być limit. Potem trzeba chociaż na kilka lat wrócić do normalnego życia. Nie ma takiego zawodu jak polityk - stwierdził.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • Duda 2015-10-16 10:33:21
    srutututu nowoczesna PO bis Szkoda słów, brylujcie w mediach. Może to wam cos taREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA