REKLAMA

Nowy Sącz: Wbicie łopaty pod pierwszy rządowy projekt PPP

  • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
  • 05 kwietnia 2016 14:29
Nowy Sącz: Wbicie łopaty pod pierwszy rządowy projekt PPP Etap Inwestycyjny oficjalnie rozpocznie się poprzez symboliczne „wbicie łopaty” w obecności zaproszonych gości (fot. nowy-sacz.so.gov.pl)

Przedstawiciele Ministerstwa Sprawiedliwości, Ministerstwa Rozwoju, prezydent Nowego Sącza oraz starosta nowosądecki wezmą udział we czwartek (7 kwietnia) w uroczystym rozpoczęciu budowy budynku Sądu Rejonowego w Nowym Sączu.

Inaugurację budowy sądu zaplanowano na 7 kwietnia, na godz. 13.30. Oprócz przedstawicieli Sądu Apelacyjnego w Krakowie oraz Sądów Okręgowych i Rejonowych, wezmą w nich udział przedstawiciele Ministerstwa Sprawiedliwości, Ministerstwa Rozwoju, prezydent Nowego Sącza oraz starosta nowosądecki

Etap Inwestycyjny oficjalnie rozpocznie się poprzez symboliczne „wbicie łopaty” w obecności zaproszonych gości.

Inwestycja realizowana jest w formule partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP). Podmiotem publicznym jest Sąd Okręgowy w Nowym Sączu, a partnerem prywatnym firma PPP Projekt Sp. z. o. o. z Warszawy, należącą do Grupy Warbud S.A. – generalnego wykonawcy inwestycji.

Projekt ten jest pierwszym projektem realizowanym w formule partnerstwa publiczno-prywatnego, gdzie podmiotem publicznym jest jednostka organizacyjna Skarbu Państwa.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA