REKLAMA

Nowy spot partii KORWiN. ”To nie jest nasza Polska"

  • Autor: TM
  • 15 października 2015 12:52

Partia KORWiN zaprezentowała nowy spot wyborczy. Pokazują sceny z bazaru, na którym strażnicy miejscy używają siły wobec handlarzy.

"Pozwólmy Polakom spokojnie pracować" - taki jest przekaz nagrania.

W spocie widzimy strażników miejskich, którzy wyrywają handlarzowi truskawek łubianki, inny handlarz jest duszony przez funkcjonariuszy.

"Godność ludzka przestaje mieć znaczenie" - komentuje lektor.

Pod prawie cały 30-sekundowy spot podłożono przeszywającą muzykę, by na koniec zmieniła się ona w radosną, gdy lektor mówi o wyborze partii KORWiN.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • nieustraszony 2015-10-15 20:36:58
    Czemu wszystkie portale skupiają się na tak negatywnej stronie kampanii? Zagrywki, zaczepki, happeningi. Może trochę więcej o konkretach? Jest wielu młodych, pełnych pasji i dobrych pomysłów kandydatów...o których się nie mówi. Jak wyborca sam nie znajdzie kogoś takiego, to z mediów się nie dowie... Całe szczęście, miałam okazję poznać kandydaturę Łukasza Kubika - ciekawe pomysły, które realnie wpłyną na nasze życie i jego poprawę. Nie wciąż negatywne komunikaty, które nic nie wnoszą. Pokazujmy takich ludzi. Czas na młodych #poznajKubika16REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA