REKLAMA

Nowy spot PiS: jest Ewa Kopacz i Donald Tusk

 • Autor: TM
 • 06 października 2015 13:57

"Atomowy chaos"to nowy spot wyborczy Prawa i Sprawiedliwości. PiS zderza w nim wypowiedzi Donalda Tuska i Ewy Kopacz.

Sztab PiS zderza w nowym spocie wypowiedzi Donalda Tuska z 2008 i 2011 roku o planach budowy kilku elektrowni atomowych ze słowami Ewy Kopacz z niedzielnej konferencji prasowej.

Klip zawiera również wypowiedź Beaty Szydło z poniedziałkowej konferencji prasowej w Katowicach. Pojawiają się też informacje na temat zarobków Aleksandra Grada i innych polityków PO.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (3 komentarzy)

 • Locus 2015-10-06 21:32:37
  Dobra przypominajka.. Takich spotów można zrobić kilkadziesiąt, jako przypomnienie Polakom o kłamstwach PO. Spora ich część (np. tady) ma ewidentne ubytki pamięci krótkiej jak i odległej.
 • terko 2015-10-06 15:59:22
  Do tady: O Boże człowieku czy ty wiesz co mówisz ?? 350 milionów na atomówkę już wydano z budżetu Tego Biednego Państwa !! Na co ? Na kogo ? Hajterze ??
 • tady 2015-10-06 15:22:10
  Klip ewidentnie zmanipulowany. Inwestycja zapoczątkowana przez premiera Tuska ma być zrealizowana do 2025 r. i nic tu się nie zmienia. Taka inwestycja wymaga dokładny analiz technologicznych, opracowania dokumentacji wypracowania rozwiązań, które będą opłacalne i przyniosą korzyści dla wszystkich. Nie można tu mówić o zmarnowanych pieniądzach. Rząd Ewy Kopacz a także minister Skarbu działali też aktywnie na rzecz nowych mocy w elektrowniach konwencjonalnych.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA