REKLAMA

Nowy spot PiS: PO rządzi nieudolnie, trzeba dobrej zmiany

  • Autor: PAP
  • 20 października 2015 13:01

PO rządzi nieudolnie od ośmiu lat, potrzeba jest dobrej zmiany i tę zmianę widzieliśmy w poniedziałkowej debacie, a pokazała ją kandydatka PiS na premiera Beata Szydło - mówili w poniedziałek politycy PiS prezentując nowy wyborczy spot swej partii.

W spocie na tle wizerunków m.in. byłego prezydenta Bronisława Komorowskiego, premier Ewy Kopacz i innych polityków PO, lektor mówi: "Witaj mam do ciebie sprawę. Powiedzmy sobie szczerze pewnie masz już dość kolejnych przepychanek politycznych. Więc postawmy sprawę, jak jest. Platforma Obywatelska rządzi od ośmiu lat, miała prezydenta, rząd, Sejm, władze lokalne. Mogła zrobić naprawdę sporo. Gdyby ten spot robiła Platforma, to brzmiałby tak: Macierewicz, Macierewicz, Macierewicz".

"Panią premier prosimy by zeszła na ziemię"

W spocie nazwisko wiceszefa PiS Antoniego Macierewicza powtarzają politycy PO, w tym premier Kopacz, a lektor mówi, że "szanowaną panią premier prosimy by zeszła na ziemię, bo jaka jest rzeczywistość? Taka że pani premier chwali się widokiem zza okna pendolino, bardzo nam miło - to z naszych podatków i naszej ciężkiej pracy. Jaki jest problem? Taki, że państwo nie pracuje dla nas obywateli, to my płacimy podatki, pracujemy, budujemy i mamy prawo wymagać co w zmian słyszymy? "Frajer". W tym miejscu spotu słowo "frajer" pada z ust ministra rolnictwa Marka Sawickiego.

Spot kończy się wizerunkiem Beaty Szydło i wezwaniem by 25 października wybrać "dobrą zmianę i ludzi, którzy na pierwszym miejscu stawiają pracę nie obietnice".

"PO rządzi nieudolnie przez osiem lat"

Na konferencji prasowej po prezentacji spotu szef sztabu wyborczego PiS Stanisław Karczewski powiedział, że pokazuje on Platformę, która "rządzi nieudolnie przez osiem lat".

Potrzeba jest dobrej zmiany, tę zmianę widzieliśmy wczoraj podczas debaty pokazała, że to pani prezes Beata Szydło jest najlepszym kandydatem na urząd premiera: zrównoważona, stanowcza, pewna, ja bym chciał mieć taką szefową, bo to jest gwarancja dobrego rządu i dobrej współpracy - powiedział szef sztabu PiS.

Podkreślił, że Szydło mówiła o dobrej współpracy z prezydentem i innymi władzami. Beata Szydło - dodał Karczewski - pokazała, że ona to gwarantuje.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • Aleks 2015-10-22 20:32:50
    pis sięgnął dna tym spotem... jeśli ich polityka ma wyglądać tak nienawistnie jak ich spoty to czarno to widzę
  • jonot 2015-10-20 14:24:43
    Politycy Pis przecież nie powiedzą że ich faworyta przegrała. Szydło zmieniała temat, unikała odpowiedzi na pytaniam jeśli odpowiedała to zgodnie z wcześniej wyuczoną na pamięć regułką i nie koniecznie w temacie. Poza tym chyba z 6 razy ''wzywała na pomoc'' prezydenta. W sumie ''coś tam, coś tam'' mówiła niczym Krukowa po dwóch głębszych. Ogólne wrażenie - beznadziejna.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA