REKLAMA

Nowy zarząd Polskiego Radia

  • Autor: GP
  • 08 stycznia 2016 13:42
Nowy zarząd Polskiego Radia Polskie Radio nadaje od 1925 roku (fot. J.Beauchamp/flickr.com/CC BY-NC-ND 2.0)

Poznaliśmy nazwiska osób, które zdecydują o ramówce Polskiego Radia. Na czele spółki stanie Barbara Stanisławczyk. Kto jeszcze pokieruje stacją?

Barbara Stanisławczyk to dziennikarka, reportażystka i pisarka. Od lat działa w środowisku literackim i dziennikarskim. Publikowała w "Po prostu" i "Tygodniku Solidarność".

Do zarządu PR został powołany, oprócz Barbary Stanisławczyk Marcin Palade, który jest komentatorem życia politycznego i specjalistą od geografii wyborczej.

Ostatnią osobą w zarządzie, liczącym trzy osoby będzie Jerzy Kłosiński, redaktor naczelny wspomnianego już "Tygodnia Solidarność".

Zmiany w mediach, zarówno w Polskim Radiu jak i w TVP są wynikiem nowelizacji ustawy medialnej, którą podpisał prezydent Andrzej Duda, a która skróciła kadencję dotychczasowych zarządów tych spółek.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Katon 2016-01-09 00:36:32
    Czytając w czasie kampanii wyborczej komentarze p. Palade widać było że celuje w intratną synekurę. W ocenach mylił się zawsze we właściwym kierunku.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA