REKLAMA

"Od 8 lat zmieniamy Polskę, oni toczą wojny!". Nowy spot PO

  • Autor: TM
  • 08 października 2015 14:30

Platforma Obywatelska podczas konferencji "Dwie Polski - prezentacja spotu" pokazała dziś nowy klip, w którym pyta "Którą Polskę wybierzesz 25 października?" - podaje serwis 300polityka.

Od 8 lat zmieniamy Polskę, oni niezmiennie toczą wojny! Którą Polskę wybierzesz 25 października?" - to hasło przewodnie nowego spotu Platformy Obywatelskiej.

Zestawiono w nim sukcesy partii rządzącej ze zbitkami wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego.

Kaczyński chce rządzić przez 20 lat, więc jest czego się bać - powiedział podczas konferencji Mariusz Witczak.

Pytanie, jaką Polskę wybierzemy 25 października, jest szczególnie ważne teraz. Po tym, co zobaczyliśmy w czasie amerykańskiej kompromitacji wiceprezesa PiS Antoniego Macierewicza. Mówiono nam, że przesadzamy, prezentując ekscesy rządów. Ale ta eskapada Macierewicza pokazuje, że my wszyscy mamy się czego bać, jeśli ci ludzie będą rządzić krajem - dodał Marcin Kierwiński.

Określił też Polskę PiS jako "Polskę podejrzeń i obsesji", zaś Polskę PO jako "dynamicznie zmieniającą się na naszych oczach i dokonującą skoku cywilizacyjnego"

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • Marek 2015-10-09 00:42:54
    Oni rujnują Nasz kraj przez 8 lat, natępnych mam nadzieje nie będzie.
  • OLA 2015-10-08 16:39:24
    szkoda, że nie przypomnieli o okradaniu OFE...REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA