REKLAMA

Odwołane spotkanie premier Beaty Szydło z prezydentem Turcji

  • Autor: PAP/JS
  • 17 października 2017 18:38
Odwołane spotkanie premier Beaty Szydło z prezydentem Turcji Szefowa rządu miała po południu spotkać się ze składającym wizytę w Warszawie prezydentem Erdoganem (fot. Krzysztof Sitkowski/KPRP)

W związku z sytuacją wewnętrzną w Turcji i koniecznością osobistego zaangażowania prezydenta Erdogana obie strony zdecydowały o przełożeniu spotkania na inny termin - poinformował rzecznik rządu Rafał Bochenek odnosząc się do tego, że nie będzie spotkania premier Beaty Szydło z prezydentem Turcji.

Szefowa rządu miała po południu spotkać się ze składającym wizytę w Warszawie prezydentem Erdoganem. Centrum Informacyjne Rządu poinformowało po południu w komunikacie, że spotkanie to zostało odwołane.

"W związku z sytuacją wewnętrzną w Turcji i koniecznością osobistego zaangażowania prezydenta Erdogana, obie strony zdecydowały o przełożeniu spotkania na inny, dogodny termin" - powiedział rzecznik rządu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Dyktator przyjaciel 2017-10-18 09:37:06
    Ludzie, co wy robicie!!! Zapraszacie człowieka który wprowadza państwo religijne, wyrzuca z pracy za inne poglądy i wsadza do więzienia za najlżejsza krytykę. Żadne demokratyczne państwo go nie zaprasza.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA