REKLAMA

Opole 2017, Paweł Kukiz: Jacek Kurski za duże pieniądze kupił znak firmowy tylko na jeden festiwal

  • Autor: PAP/AT
  • 22 czerwca 2017 09:41
Opole 2017, Paweł Kukiz: Jacek Kurski za duże pieniądze kupił znak firmowy tylko na jeden festiwal Ta umowa wygląda źle - mówi Paweł Kukiz (fot.facebook.com/opole.festiwal)

Lider partii Kukiz'15 Paweł Kukiz  zapowiedział, że prawdopodobnie dzisiaj złożone zostanie zawiadomienie do NIK i prokuratury w kwestii możliwości popełnienia przestępstwa w postaci niegospodarności ws. festiwalu w Opolu.

Kukiz dopytywany w RMF FM na czym miałaby polegać niegospodarność, polityk odpowiedział, że prezes TVP Jacek Kurski "kupił za duże pieniądze znak firmowy festiwalu opolskiego właściwie tylko na jeden festiwal".

"Ta umowa wygląda źle. Ale ja mówię, nie będę wchodził w szczegóły, tym się zajmują prawnicy i takie zawiadomienie będzie złożone z pewnością" - powiedział Kukiz.

W poniedziałek (19 kwietnia) wieczorem Telewizja Polska i miasto Opole poinformowały, że porozumiały się co do organizacji 54. edycji Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Ma się on odbyć we wrześniu.

We wtorek prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski poinformował, że organizację festiwalu bierze na siebie całkowicie TVP. Miasto udostępni TVP amfiteatr i nazwę KFPP.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Pluskwa. 2017-06-22 09:50:38
    No i selekcja gwarantowana,po drugie do nastepnego festiwalu nie dotrwa ta PLUSKWA Spoleczna.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA