REKLAMA

Oto główne zadania MSWiA na 2017 r.

  • Autor: PAP/AT
  • 18 stycznia 2017 11:44
Oto główne zadania MSWiA na 2017 r. Program modernizacji służb podległych MSWiA gwarantuje przekazanie w latach 2017-2020 ponad 9 mld zł na infrastrukturę, nowoczesny sprzęt i podwyżki dla funkcjonariuszy oraz pracowników cywilnych służb (fot.mswia.gov.pl)

• Premier Beata Szydło rozpoczęła przegląd ministerstw, który ma potrwać dwa tygodnie.
• Jako pierwsze kontrolowane jest Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Ministerstwo obrony narodowej.

"Wdrożenie programu modernizacji służb mundurowych i odtwarzanie zlikwidowanych posterunków policji to główne zadania, jakie stoją przed MSWiA w 2017 roku" - poinformował minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Błaszczak.

Premier Beata Szydło rozpoczęła przegląd ministerstw, który ma potrwać dwa tygodnie. W środę spotkała się z ministrem obrony Antonim Macierewiczem i szefem MSWiA Mariuszem Błaszczakiem.

"Głównym zadaniem MSWiA jest wdrożenie programu modernizacji służb mundurowych. Sukcesywnie przywracamy posterunki policji" - powiedział Błaszczak.

Jak przypomniał, program modernizacji służb podległych MSWiA gwarantuje przekazanie w latach 2017-2020 ponad 9 mld zł na infrastrukturę, nowoczesny sprzęt i podwyżki dla funkcjonariuszy oraz pracowników cywilnych służb.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA