REKLAMA

Palikot: Tylko mniejsze partie pozbawią PiS rządów

  • Autor: AT
  • 22 października 2015 12:50
Palikot: Tylko mniejsze partie pozbawią PiS rządów - Lepiej, żeby PSL wszedł do Sejmu niż, żeby PiS miał rządzić samodzielnie - stwierdził Janusz Palikot (fot.facebook.com/JanuszPalikotJP

- Chcę zaapelować do wszystkich, którzy jeszcze się nie zdecydowali czy iść na wybory, by poszli i zagłosowali na kogokolwiek byle nie na PiS - poinformował Janusz Palikot, startujący ze Zjednoczonej Lewicy.

- Jeśli w Sejmie będzie 7 partii to osłabi to PiS. Każda nawet najmniejsza partia, która przekroczy próg wyborczy pozbawia PiS władzy - poinformował Janusz Palikot na konferencji w Lublinie.

Palikot zaapelował do wszystkich, którzy jeszcze się nie zdecydowali czy iść na wybory, by poszli i zagłosowali na kogokolwiek byle nie na PiS.

Wszyscy tylko nie PiS

- Ten kto ma przekonania prawicowe niech głosuje na Kukiza. Jeśli ktoś ma poglądy liberalne niech głosuje na Korwin-Mikkego albo Ryszarda Petru, ale nie na PiS. Jak ktoś ma poglądy centrowe, centro-lewicowe niech głosuje na Zjednoczoną Lewice - powiedział Palikot.

Jak stwierdził bez względu na to ile procent uzyska PO i tak będzie w Sejmie.

- Ale tylko wejście do Sejmu mniejszych partii pozbawia samodzielnych rządów PiS - poinformował Janusz Palikot.

Według polityka lepiej, żeby PSL wszedł do Sejmu niż, żeby PiS miał rządzić samodzielnie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • fan_demokracji 2015-10-22 13:34:11
    Jeśli tak mówi Palikot to znaczy że TRZEBA głosować na PIS. Tylko tak jest możliwa JAKAKOLWIEK zmiana tego co mamy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA