REKLAMA

Para prezydencka przygotowała świąteczne paczki dla potrzebujących

  • Autor: PAP/JS
  • 12 grudnia 2016 18:29
Para prezydencka przygotowała świąteczne paczki dla potrzebujących Andrzej Duda podziękował wszystkim rodakom, którzy nie zapomnieli, by kupić dodatkowe produkty na świąteczną zbiórkę. (fot. Kancelaria Prezydenta/twitter)

• Para prezydencka Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda przygotowała świąteczne paczki żywnościowe dla potrzebujących w ramach 20. Świątecznej Zbiórki Żywności.
• Prezydent podziękował za to, że tylu ludzi w Polsce pamięta o potrzebujących.

Prezydent z małżonką przygotowywali paczki wraz z przedstawicielami Banków Żywności. Produkty spożywcze: olej, cukier, ryż, makaron, słodycze, konserwy trafią do rodzin, którymi opiekuje się Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Wawer.

Andrzej Duda podziękował wszystkim rodakom, którzy nie zapomnieli, by kupić dodatkowe produkty na świąteczną zbiórkę.

"To setki tysięcy, miliony osób w Polsce, które pamiętają o tym, że nie wszystkim wiedzie się dobrze i że niektóre stoły świąteczne, niektóre stoły wigilijne, są bardzo skromne, że są ludzie, którzy wymagają wsparcia" - podkreślił prezydent.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA