REKLAMA

Partia KORWiN chce nowych wyborów. "Zostały zmanipulowane"

  • Autor: TM
  • 06 listopada 2015 14:13
Partia KORWiN chce nowych wyborów. "Zostały zmanipulowane" Teraz mamy świetną okazję, żeby zrobić przyspieszone wybory samorządowe – powiedział Janusz Korwin-Mikke (na zdjęciu). Fot. facebook.com

Politycy partii KORWiN mówią o konieczności przeprowadzenia wcześniejszych wyborów samorządowych. Poprzednie wybory samorządowe w oczywisty sposób zostały zmanipulowane - twierdzi Janusz Korwin-Mikke.

Domagamy się przyspieszonych wyborów samorządowych. wynik absolutnie nie odzwierciedla sytuacji politycznej. Trwa układ, który trwać nie powinien. Teraz mamy świetną okazję, żeby zrobić przyspieszone wybory samorządowe i sprawdzić, jakie są prawdziwe nastroje wyborców - dodał Korwin-Mikke.

"Mnóstwo przypadków"

Zdaniem Konrada Berkowicza z Partii KORWIN ”było mnóstwo przypadków, kiedy ludzie sprawdzali wyniki wyborów w komisji, w której oddawali głosy i okazywało się, że kandydat na którego głosowali, ma w tej komisji zero głosów”.

Skala tego zjawiska może być bardzo duża, nie da się tego ocenić. Domagamy się, żeby kart do głosowania nie palić, tylko je przebadać - podkreślił Korwin-Mikke.

Zlikwidować powiaty

Natomiast Przemysław Wipler przypomniał jeden z postulatów programu partii KORWiN, jakim jest likwidacja powiatów i przekazanie ich kompetencji gminom, województwom i po części administracji rządowej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Ą 2015-11-06 21:03:38
    ,,Domagamy się, żeby kart do głosowania nie palić, tylko je przebadać'' - przecież tych kart już nie można sprawdzić, bo zostały zniszczone 3 miesiące po wyborach - zgodnie z prawem. Nawet organizacje pozarządowe nie miały do nich dostępu.



REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA