REKLAMA

Partia KORWiN: Nawet jeśli przekroczymy próg, nie będzie koalicji z PiS

  • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
  • 26 października 2015 13:44
Partia KORWiN: Nawet jeśli przekroczymy próg, nie będzie koalicji z PiS

Tomasz Sommer, rzecznik prasowy partii KORWiN, twierdzi, że partia nie ma żadnych oficjalnych informacji na temat przekroczenia progu wyborczego. "Docierają do nas co prawda pewne wiadomości, ale są to sygnały, których źródła nie znamy" - mówi.

Z badań exit poll oraz late poll wynika, że partia Korwin otrzymała 4,9 proc. poparcia, plasując się tuż przed progiem wyborczym. W mediach społecznościowych krąży jednak informacja o tym, że poparcie dla partii może przekroczyć 5 proc., dając jej szansę na wejście do Sejmu.

 - Nic nie wiadomo nam na temat przekroczenia progu wyborczego. Czekamy na wieczorną konferencję PKW. Docierają do nas co prawda pewne wiadomości, ale są to sygnały, których źródła nie znamy. Osobiście bym się nimi przesadnie nie przejmował i czekał na oficjalne ustalenia - mówi Tomasz Sommer, rzecznik prasowy partii KORWiN.

Na pytanie, czy, jeśli przekroczy próg wyborczy, partia planuje koalicję z PiS, Tomasz Sommer odpowiada krótko: „Nie”.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA