REKLAMA

Partia KORWIN: nie dla PO, nie dla PiS

  • Autor: TM
  • 15 października 2015 13:37
Partia KORWIN: nie dla PO, nie dla PiS Dzieszko zapowiada, że działacze Partii Korwin, do dnia wyborów będą pokazywać to jak wyglądają rządy PIS na Podkarpaciu. Fot. facebook.com

Podkarpacie to jedyny region w Polsce rządzony przez Prawo i Sprawiedliwość, ale jest to nieudolne sprawowanie władzy, polegające tylko na kontynuowaniu, niekoniecznie dobrych, przedsięwzięć zapoczątkowanych przez koalicję PO-PSL-SLD - uważa Ireneusz Dzieszko, kandydata na Senatora Partii KORWIN.

To, między innymi, niezbyt dobre zarządzanie regionalną służbą zdrowia i kontynuowanie, niepotrzebnej budowy Centrum Wystawienniczo-Kongresowego w podrzeszowskiej Jasionce - powiedział Dzieszko w Radiu Rzeszów.

Ofensywa na Podkarpaciu

Dlatego, jego zdaniem, ”jedyną alternatywą dobrych zmian jest glosowanie na inne ugrupowanie niż PO lub PiS”.

Dzieszko zapowiada, że podkarpaccy działacze Partii Korwin, do dnia wyborów parlamentarnych, będą pokazywać to jak wyglądają rządy Prawa i Sprawiedliwości na Podkarpaciu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Kawkazmlekiem 2015-10-15 13:54:49
    W życiu nie zagłosowałabym na to ugrupowanie. Z jednej strony utopia, z drugiej nacjonalizm. Chcę żyć w państwie bezpiecznym a nie wrogo nastawionym do wszystkich. Nie sugeruję się partią, głosuję na posłankę, która działa skutecznie, Bozenę Szydłowską. Okręg 39, list 2 nr 3REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA